FAQ

Jak dlouho mi vydrží cigareta LIO NANO?
Přibližne 600 potahů.
Jak se zařízení zapíná?
Aktivuje se potažením z cigarety. Automatický systém žhavení zajišťuje okamžitou tvorbu páry, jakmile potáhnete z náustku.
Jaký je obsah nikotinu v jedné cigaretě?
16 mg / ml
Je možné do cigaret doplňovat liquid?
Nabízíme pouze jednorázové elektronické cigarety; každá už je naplněná, nabitá a připravená k použití. Po spotřebování liquidu (a baterie) není možné cigaretu znovu naplnit a použít.
Je možné cigaretu nabíjet?
Cigarety jsou jednorázové, nabíjet je není možné (viz výše).
Máte beznikotinové varianty?
Ano, v současnosti nabízíme cigarety LIO NANO v pěti příchutích – Strawberry Kiwi, Strawberry Ice, Mix Berry, Blue Razz a Aloe Grape. 
Jaký je rozdíl mezi LIO MINI a LIO NANO?
LIO MINI je nejmenší elektronická cigareta dostupná na trhu, svými 20 g nezatíží kapsu a přitom poskytuje stejný požitek a množství potahů jako její větší sestra. LIO NANO je rovněž malá a lehká (25g), má však plochý tvar a snáz se vejde do úzkých prostorů např. malých příručních zavazadel.
Recyklace
Recyklace zařízení se řídí zákonitostmi příslušných obcí či státu. Nevyhazujte elektronická zařízení do domácího odpadkového koše! Cigaretu je možné odevzdat na nejbližším místě specializovaného na recyklaci jednorázových elektronických cigaret.
Vztahuje se zákaz nahřívaného tabáku na elektronické cigarety?
Elektronické cigarety (e-cigarety) jsou zařízení, která simulují kouření tradičních cigaret, ale fungují zcela odlišným způsobem. Elektronické cigarety NEOBSAHUJÍ tabák, nemůže se na ně tedy vztahovat zákaz prodeje nahřívaného tabáku.
Pro nákup je zapotřebí se přihlásit jako partner, pro více informací volejte +420 777 030 154